کارفرما: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح
مدیر طرح: شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان
تاریخ شروع پروژه: ۱۳۹۰/۰۶/۳۱
تاریخ پایان پروژه : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

خلاصه موضوع پروژه:
– طراحی، نظارت و کنترل پروژه کلیه عــملیات ساختمانی و تأسیساتی از مرحله گودبرداری تا کـلید تـحویل ۷۸۰۰۰ مترمربع مجموعه فرهنگی تجــاری بین الــحرمین شامل : کاربریهای تجاری،فرهنگی، اداری، هتل، رستوران،ورزشی، پارکینگ، انباری های تجاری و تأسیسات مرتبط با آنها.
Picture1

Picture2

آخرین وضعیت پروژه:
زون۲ پروژه در خردادماه سال ۹۳ تحویل و شورای اسلامی شهر شیراز در آن مستقر گردیده است.
زون۳ پروژه در دیماه ۹۵ تحویل گردید.
خلاصه طراحی و نظارت بر اجرای عملیات انجام شده به شرح زیر است :
– طـراحی و نظـارت بر اجرای عملیـات بهسـازی خاک و زهکــشی شـامل گودبرداری و لـــجن برداری، مخــلوط ریزی و کوبیدن آنها در حفــره هاو چــاله های لجنی، مخــلوط ریزی و سنگ لاشه چــینی در لایه های متعدد و کوبیدن آنها به ارتفاع ۲ متر، اجرای مخلوط سمنته، بلوکاژ و بکفیل، نصب لوله بتنی قطر ۵۰۰ برای زهکشی و اجرای ژئونت و ژئوتکستایل دور لوله ها که به طور کامل اجرا شده است.
– طراحی و نظارت بر اسکلت بتنی شامل شمع بتنی مسلح به قطر ۱ متر و عمق ۸ تا ۱۱ متر، عایق ایزوگــام و لایـه حفاظــتی ۶و۳ سانتی متری پلی رول پشت دیوارهای حائل بتنی که در زون ۲و۳ به طور کامل انجام شده است.
– طراحی و نظارت بر اجرای سفت کاری شامل نصب و شات کریت دیوارهای ۳D و لیکا بتن در زون ۲و۳ خاتمه یافته است و طراحی و نظارت بر اجرای نماسازی سنتی و نازک کاری مدرن داخلی از جمله دکوراسیون چوبی در زون ۲ خاتمه یافته و در زون ۳ در مراحل پایانی است.
– طراحی و نظارت بر اجرای تأسیسات برقی و مکانیکی شامـل چیلرهـای جذبی،آسانسـورها، سیستم اعلام و اطفاء حـریق، صوت مرکزی، تلویـزیون مدار بستـه و … در زون ۲ خاتمه یافته و در زون ۳ در مراحل پایانی است.

در ادامه آخرین وضعیت اجرایی زون های ۲و۳ پروژه بصورت تصویری نشان داده شده است؛

zone2-1

zone2-1

zone2-2

zone2-3

zone2-4

zone2-5

Z2-IMG_20150513_081923.jpg

Z3-2

Z3-4

Z3-4

Z3-4

z3-4

Z3-7

Z3-7

Z3-7

Z3-7

Z3-7

Z3-7

Z3-7

Z3-7

۲۰۱۶۰۷۲۷_۱۰۴۹۲۵

موضوعات: Slider, پروژه ها

ديدگاه خود را بيان کنيد